X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal

زندگی و نظر من به اشتراک گذاشتن - پیدا کردن کامل سینه بند در پنج مرحله

زندگی و نظر من به اشتراک گذاشتن - پیدا کردن کامل سینه بند در پنج مرحله

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 4
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 6
» بازديد سال : 50
» بازديد کل : 374
» اعضا : 0
» مطالب : 4

پیدا کردن کامل سینه بند در پنج مرحله


تاریخ انتشار پست : 1396/9/11 بازدید : 41
یک مطالعه جدید می گوید: 99٪ زنان دارای سینه های نامنظم هستند. تعجب آور نیست که بسیاری از زنان هرگز یک سینه بند تطبیق پیدا نمی کنند. به ویژه اگر توصیه های زیادی برای مورد نظر قرار داده شود. دقیقا پنج معیار وجود دارد که باید درست باشد و سینه ای عالی دارید.
مهم است که ابتدا اندازه دور کمر را اندازه گیری کنید. برای انجام این کار، اندازه نوار را زیر سینه قرار دهید. به عنوان یک راهنما: دور کمر 78 تا 82 سانتیمتر مربوط به اندازه 80 است.

اندازه فنجان با اندازه گیری محدوده قفسه سینه در بالاترین نقطه سینه تعیین می شود. تفاوت بین محدوده قفسه سینه و ابعاد زیر آن به اندازه "جام" به اصطلاح می باشد. برای جهت گیری: تفاوت 12 تا 14 سانتی متر به معنای Cup A است، تفاوت 14 تا 16 سانتیمتر معمولا یک B-Cup هستند.

با پنج مرحله میتوانید سینه بند راست را برای هر سینه پیدا کنید. وقتی سینه هایش اندازه های مختلفی دارد زن چه کاری انجام دهد؟ چنین نامتقریبی کاملا طبیعی است، اما اغلب مشکلات را ایجاد می کند، زیرا پوسته ها در سینه های معمول همیشه یکسان هستند. برای سینه های مختلف اندازه اما به زودی راه حل می آید: از ژانویه، باید یک برسس وجود دارد، که تقریبا سازگار است.
دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد